Login: Hasło:
Zaloguj
Nie pamiętam hasła
  • Zestawy Lekarkie
  • Świąteczna wyprzedaż
  • Nowa lina traktorów
  • Lalki Dorotki
  • Pistolety
  • Wyprzedaż torebki
  • Drony
  • Banner 1
  • Banner 1
Nazwa towaru
Kod kreskowy
Kod towaru

Nowości
SZUKAJ

PROMOCJE DOSTĘPNE PO ZALOGOWANIU

Komunikat dotyczący zabawki - Lalka Alicja
( 2018-10-04 )
,, SWEDE DEMUTH spółka jawna z siedzibą w Poznaniu, informuje, że wprowadzona do obrotu zabawka - ,, Lalka twoja przyjaciółka Alicja '', factory item NO.LS - 11928-2, kod EAN 5902496116997, jest niezgodna z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na stwierdzoną obecność niebezpiecznej substancji chemicznej, tj.ftalanu bis (2-etyloheksylu) (DEPH) w ilości przekraczającej dozwolony limit, co stwarza ryzyko niekorzystnego wpływu na zdrowie ludzkie związanego z narażeniem na działanie ww.substancji i stanowi zagrożenie dla zdrowia użytkowników. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów''.
Komunikat dotyczący zabawki zwierzęta - piszczki
( 2018-08-31 )
,,SWEDE DEMUTH spółka jawna z siedzibą w Poznaniu, informuje iż zabawka Zwierzątko nr katalogowy LT313, kod EAN 5902496133734, nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na odłączenie się w wyniku badania laboratoryjnego małego elementu piszczącego, co stwarza ryzyko uduszenia oraz przekroczony uśredniony w czasie poziom ciśnienia akustycznego emisji, skorygowanego charakterystyką A, LpA ( 86,8 dB - zgodnie z normą nie może przekroczyć 85 dB ) oraz przekroczony szczytowy poziom ciśnienia akustycznego emisji skorygowany charakterystyką C, LpCpeak ( 110,7 dB - zgodnie z normą nie może przekroczyć 110 dB ), co stwarza ryzyko uszkodzenia słuchu. Ogłoszenie zamieszcza się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów".

Hurtownia - importer zabawek


Nasza firma SWEDE istnieje od ponad 25 lat jako hurtownia zabawek i drobnego sprzętu sportowo-rekreacyjnego. Przez cały okres naszej działalności systematycznie wzbogacamy ofertę o nowe produkty. Poszerzając nasz asortyment staramy się trafić w gusta dzieci i rodziców, zapewniając im radość i jednocześnie bezpieczną zabawę. Działamy jako bezpośredni importer zabawek z Chin, Malezji oraz Pakistanu. Obok produktów pochodzących z własnego importu w naszej ofercie są też zabawki cenionych światowych marek. Nasza hurtownia zabawek to wiodący i znany w Polsce dystrybutor produktów, takich marek jak Trefl, Clementoni, Smily Play, Simba, Siku, Granna, Alexander, Klein, Cartamundi oraz wielu innych.

 

Hurtownia zabawek Swede zaprasza na udane zakupy!


Kontrahentom oferujemy stałe i atrakcyjne rabaty cenowe oraz wygodne zakupy, gdyż działamy również jako internetowa hurtownia zabawek. Zalogowani użytkownicy uzyskują informacje nt. cen produktów (już po uwzględnieniu korzystnych rabatów) oraz szczegóły dotyczące dostępności produktów, ich wymiarów, pakowania. Nasza hurtownia online jest czynna 24h na dobę. Za każdym razem zapewniamy szybką dostawę zamówionego towaru. Cyklicznie organizujemy ciekawe promocje, a za pomocą newslettera informujemy naszych kontrahentów o pojawiających się nowościach na rynku zabawek. Każdego roku hurtownia zabawek Swede zaprasza swych stałych klientów na dni otwarte – targi, gdzie prezentowane są nowości oraz odbywają się bezpośrednie spotkania klientów z producentami zabawek. Do odbiorców hurtowych (hurtowni) w całej Polsce docierają regularnie nasi przedstawiciele, prezentując nowości na żywo. Naszym Klientom umożliwimy odbiór faktur w formie elektronicznej, a także pobieranie naszej oferty w formie pliku xml .

 

Zabawki znane i lubiane.


Jako importer i hurtownia zabawek oferujemy asortyment cenionych polskich oraz zagranicznych marek znanych z tego, że ich produkty są estetycznie wykonane, a co najważniejsze – bezpieczne dla użytkowników. Oferowane przez nas produkty spełniają rygorystyczne wytyczne norm obowiązujych na terenie całej Unii Europejskiej.

 

Lalki, puzzle, klocki, misie, samochody, piłki i znacznie więcej.


Polecamy puzzle i gry planszowe marki Trefl, puzzle i klocki Clementoni, lalki z linii Dorotka, lalki marki Simba, puzzle piankowe SWEDE, czy też wspierające rozwój dziecka zabawki od Smily Play. W naszym bogatym asortymencie produktowym znajdują się również modele różnego typu pojazdów od Siku, karty do gry Cartamundi, gry Alexandra i Granny.